Гаррі та Меган відклали медовий місяць
Загрузка плеера...

Весілля принца Гаррі та Меган Маркл офіційно завершилося – днями вони залишили Віндзорський замок. Найближчі тижні герцог і герцогиня Сассекські проведуть у Великобританії. У них уже заплановано декілька спільних заходів.

Зокрема, їх першою подією у якості офіційного подружжя стане святкування 70-річчя принца Чарльза в Букінгемському палаці у вівторок, 22 травня. Не виключено також і те, що пара поїде до Ірландії.

Щодо медового місяця – він у Гаррі та Меган може розпочатися наприкінці літа – на початку осені. Куди планують поїхати герцог та герцогиня – поки невідомо, та з цього приводу ходять багато чуток.

Приміром, деякі британські журналісти, посилаючись на поінформовані джерела, повідомили, що пара може відправитися в Намібію - одну з найменш населених країн нашої планети. Та у Міністерстві закордонних справ Британії стверджують, що Намібія – небезпечна. Адже в цій країні високий рівень злочинності відносно іноземних туристів.

Окрім того припускають, що герцог та герцогиня можуть відвідати Ботсвану або Мальдіви. Водночас деякі ЗМІ повідомляють, що дружині принца подобаються Італія, Філіппіни та Туреччина.

Як відомо, принц Гаррі та американська актриса Меган Маркл одружилися у суботу, 19 травня. Тисячі людей зібралися на вулицях Віндзора, щоб подивитися на весілля. Окрім того, глядачі з усього спостерігали за церемонією у каплиці Св. Георгія через телетрансляцію.

Журналісти видання BrideBook підрахували, що приблизна вартість церемонії складає 43 мільйони доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram