Мосійчук хоче, щоб замахом на нього зайнялася Гаага
Загрузка плеера...

Народний депутат Ігор Мосійчук впевнений, що замахом на нього має займатись міжнародний суд у Гаазі. Таку думку парламентарій озвучив в ефірі одного з телеканалів. Йдеться про вибух біля телеканалу "Еспресо", який стався восени минулого року.

Мосійчук нагадав, що слідство визнало його основною мішенню терористів. Куратором зловмисників, як стверджує обранець, був офіцер головного розвідуправління Росії. Інформацію про нього нардеп не оприлюднив, проте назвав прізвища виконавців. Це громадяни України Грегян і Лисак. Один з них тривалий час перебував в окупованому Криму, інший заробляє будівництвом котеджів у Чечні.

Мосійчук вважає, що замах на нього – це помста чеченського лідера Рамзана Кадирова. Український парламентарій впевнений, що організатори теракту, усунувши його, хотіли вплинути на роботу Верховної Ради. Необхідність розгляду справи у Гаазі політик пояснив тим, що внаслідок теракту постраждали невинні люди.

Нагадаємо, внаслідок вибуху загинули двоє людей, троє отримали поранення. Правоохоронці повідомляли, що до розслідування справи можуть залучити Інтерпол.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram