Росія закрила для України частину Азовського моря
Загрузка плеера...

Росія ультимативно закрили 2 тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден. ЗМІ пишуть, що причиною таких дій РФ нібито стали проведення бойових стрільб.

Однак, у деяких районах відстань до українського узбережжя - не більш десяти миль. А відтак, це є грубим порушенням Конвенції з морського права.

Раніше вже повідомлялось про активізацію діяльності кораблів берегової охорони прикордонної служби РФ.

Минулого місяця штаб АТО навіть попереджав українських рибалок про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання риболовецьких суден. Крім того повідомляли про можливі подібні провокації і в Чорному морі.

Нагадаємо, нещодавно завершилося будівництва Керченського мосту. Щойно над протокою піднялася арка мосту, як рух вантажних суден обмежили. А це може зруйнувати економіку Приазов'я. Міністерство інфраструктури оцінює збитки України від будівництва мосту в 500 мільйонів гривень на рік.

Водночас прем'єр-міністр Гройсман заявив, що Україна вже готує Росії відповідь за Керченський міст. А поки наша влада думає над тим, яких саме заходів треба вжити, росіяни закрили частину Азовського моря впритул до українського узбережжя.

Джерело: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram