Мадуро не випхали з крісла президента Венесуели
Загрузка плеера...

У Венесуелі офіційно оголосили переможця дострокових президентських виборів. Обійшлося без сюрпризів: переміг чинний глава держави Ніколас Мадуро, який назвав результат волевиявлення "перемогою народу". Втім, опоненти політика і інші держави ставляться до перемоги Мадуро не так радісно.

За офіційною інформацією, за нинішнього главу держави віддали свої голоси 68% виборців. Прихильники Мадуро говорять про колосальний відрив від конкурентів. Втім, загальна картина не надто приємна. На вибори прийшло менше половини громадян, які мають право голосу. Виборча комісія оцінила явку у 46%. Тим часом аналітична компанія Meganalisis повідомляє, що на дільниці взагалі прийшло менше 18% населення.

Головний конкурент Мадуро опозиціонер Анрі Фалькон заявив про порушення і закликав ігнорувати результати волевиявлення. Вибори у Венесуелі вже назвали незаконними Сполучені Штати Америки, такої ж думки дотримуються ще 16 країн Південної Америки. Дипломати говорять, що на виборчих дільницях не було міжнародних спостерігачів, також не було створено умов для чесної політичної конкуренції. До того ж, днями США звинуватили Ніколаса Мадуро у причетності до наркоторгівлі.

Зазначимо, дострокові вибори у Венесуелі оголосили після того, як минулого року країною прокотилася потужна хвиля протестів проти політики президента Мадуро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram