Гонтарева "порішала" за підлеглу?
Загрузка плеера...

Валерія Гонтарева, перебуваючи на посаді голови Національного банку України, начебто втручалася у розслідування справи своєї підлеглої Катерини Рожкової та намагалася тиснути на правоохоронців через Президента України й генерального прокурора. Про це пише журналіст Олександр Дубинський.

Для підтвердження своїх слів він навів фотографії СМС-переписки, яка нібито відбулася між Гонтаревою та її заступницею Рожковою.

За інформацією журналіста, Рожкова повідомила своєму керівнику про обшуки поліції, пов'язані зі справою банку "Михайлівський". На що Гонтарева їй відповіла, що піде з цією проблемою до Головного. Дубинський переконаний, що Головний – це Президент Петро Порошенко.

Екс-глава НБУ також начебто збиралася дзвонити і їхати до очільника Генпрокуратури Юрія Луценка через відповідну справу.

Дубинський впевнений, що Гонтарева таки вирішила питання і тому підозру Рожковій у справі банків "Михайлівський" і "Платинум Банку" не вручають.

Нагадаємо, у лютому минулого року НАБУ відкрило кримінальне провадження на підставі "плівок Рожкової". Заступницю глави НБУ підозрювали у зловживанні службовим становищем.

Джерело: фото Facebook, відео Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram