Меган і Гаррі змінили монарші традиції
Загрузка плеера...

Американська актриса Меган Маркл тепер офіційно дружина британського принца Гаррі. Королівське весілля стало однією із найважливіших подій року.

До вівтаря наречену супроводжував принц Чарльз, спадкоємець престолу та батько Гаррі, оскільки тато Меган нібито нездужав.

Королева Великої Британії Єлизавета II за традицією на весілля подарувала своєму онукові титул герцога Сассекського. А міс Меган у шлюбі тепер стане Її Королівською Високістю Герцогинею Сассекською.

Весільне вбрання було дуже вишуканим. Наречена обрала просту закриту сукню з довгим шлейфом, який покрила величезна фата. Пошила плаття для новоспеченої герцогині дизайнер Клер Келлер. Образ нареченої доповнила діамантова тіара королеви Марії, створена ще 1932 року. Її позичила сама Королева.

Однак для вечірньої частини весілля Маркл обрала іншу більш відкриту сукню, створену дизайнером Стеллою Маккартні.

Однією важливою традицією, яку Меган та Гаррі проігнорували, стали обручки. Молодята вирішили їх носити разом. Хоч батько нареченого свого часу відмовився взагалі вдягати прикраси на руки, зокрема й обручку.

Крім того, Меган біля вівтаря не присягалася підкорятися чоловікові, як це заведено за британськими королівськими стандартами.

Варто додати, що окрему увагу до нареченої ще до весілля привертав той факт, що вона – голлівудська акторка. Це досить незвично для монаршої родини. Також цікавим є те, що до британської королівської сім'ї вперше увійшла жінка змішаного расового походження.

Тому, як би там не було, але таке королівське весілля змінило традиції. Воно стало певним поворотним моментом не лише для членів королівської родини але й для всієї британської монархії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram