Дуже дорого: футбольні фани не летять у Київ
Загрузка плеера...

Фінал Ліги Чемпіонів, який розпочнеться в Києві 26 травня, ризикує відбутись з напівпорожнім стадіоном. Такого прецеденту футбольна спільнота ще не бачила.

Фанати та навіть зірки "Реалу" здають свої квитки на фінальний матч у каси через аномально високі ціни на проживання та виснажливий і дорогий проїзд.

Члени команди мадридського "Реалу" отримали за квотою УЄФА 800 квитків на фінал у Києві для розподілу між друзями і родичами. Та замість того, щоб обрати місця та в зазначений час викупити іменні квитки, вони почали їх масово повертати у каси. Відмовляються летіти у Київ ба навіть ті, хто отримав квитки від клубу безкоштовно або виграв у лотерею.

Не по кишені виявилося футбольне свято в Україні і для англійських фанатів футбольного клубу "Ліверпуль".

Та це й не дивно. Найдешевший квиток на літак коштує 800 євро, але це - рейс із пересадками, який триватиме більше двадцяти годин. Повернутись в Іспанію й того дорожче: віддати доведеться вже 3 тисячі євро, а летіти більше доби. Навіть переночувати у Києві європейці не в змозі - ціни на готель або квартиру починаються від семисот євро за добу. Але по-справжньому зароблять ті, хто пропонує переночувати в апартаментах за 20 тисяч євро.

До прикладу, в день фіналу Ліги Європи, який відбувся 16 травня у французькому Ліоні, вільний номер за завищеними цінами коштував близько двох тисяч євро.

Джерело відео:Youtube Фото: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram