Свобода не має меж – доведено урбан-фестом!
Загрузка плеера...

У столиці України вперше відбувся унікальний міжнародний фестиваль урбан-культур "Безмежність вулиць". Незважаючи на дощ та негоду, під Аркою дружби народів було спекотно, адже учасники з України та світу грали у баскетбол, виконували трюки з футбольним м’ячем та танцювали брейкінг.

Любов приїхала до Києва з Білорусії, щоб показати себе та поборотися за приз у номінації bgirls. Дівчина займається вуличними танцями вже близько п’яти років і любить цю урбан-культуру за свободу та емоції, які просто зашкалюють…

Любов Light, учасниця фестивалю:

"Мне нравятся уличные танцы тем, что это отдельная культура, она очень свободная, здесь большая поддержка. Я приезжаю сюда, у меня уже много знакомых, которые будут стоять за моей спиной и поддерживать меня. И плюс мне нравятся танцы тем, что это отличная разгрузка для мозга, ты танцуешь, и ты перестаешь думать и как-бы просто расслабляешься".

На фестиваль завітали не лише професіонали своєї справи, а й ті, хто тільки робить перші кроки у стрітболі, воркауті чи катанні на BMX. Олексій сів на велосипед тільки п’ять місяців тому. Та хлопець вже може продемонструвати, як треба поводитися із двоколісним "залізним конем".

Олексій, учасник фестивалю:

"Фібл – це коли переднє колесо на пезі, це пега, і заднє колесо їде. Потім сміт… Сміт – це переднє колесо їде, заднє пега. Я обрав стріт, бо в ньому більше трюків і всі трюки можна робити, де ти хочеш."

Загалом у столиці України зібралися близько тисячі представників урбан-культур. Вони взяли участь у видовищних конкурсах, іграх та батлах, показали себе та весело провели час.

Тільки в дисципліні скейтбординг змагалися близько півсотні учасників: хтось реєструвався он-лайн, а дехто не встояв і приєднався до активістів уже під час фестивалю.

Співорганізатор "Безмежності вулиць" Максим наголосив, що сьогодні скейтбординг вже вважається олімпійським видом спорту. Його включили в програму літньої Олімпіади в Токіо 2020 року.

Максим Карпенко, організатор:

"Культура для Украины очень молодая, пока еще не имеет каких-то формальных, фундаментальных основ, федераций больших профильных. Поэтому у нас такие более дружеские отношения, поэтому у нас друзья все, семья, друзья, тусовка все здесь, все сегодня".

Організатори заходу запевняють: фестиваль удався. У Києві вперше зібралося стільки яскравих представників вуличних культур, які заразили своїм ентузіазмом та позитивом жителів та гостей столиці.

Анна Куценко, директор Київського молодіжного центру:

"Люди задають питання, люди цікавляться: що таке ВМХ, що таке вуличний баскетбол, що таке вуличний футбол, що таке роллерблейдинг? Тобто, вони розширюють межі свого розуміння спорту".

Відтепер "Безмежність вулиць" планують проводити у Києві щороку, щоб творча молодь розвивалася, займалася спортом та ставала частиною урбан-культури. Адже гасло фесту – "свобода не має меж!"

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram