Київ перетворюється на велосипедну столицю
Загрузка плеера...

19 травня у столиці України відбулося щорічне спортивне свято "Всеукраїнський велодень у Києві". Тисячі велосипедистів з усіх районів столиці і навіть із довколишніх міст зібралися на Європейській площі, щоб показати, що вони – повноцінні учасники руху і також потребують комфортних умов.

Андрій займається байкінгом вже близько 5-ти років. За словами спортсмена, за цей час велоінфраструктура Києва покращилася, однак ще багато чого варто зробити.

Андрій, велосипедист:

"Цікаво, їжджу на роботу. Думаю, треба розвиватися в цьому напрямку, якусь інфраструктуру будувати, щоб було зручніше пересуватися щоб була можливість припаркувати свій велосипед, бо зараз доводиться паркуватися десь біля паркану і хвилюватися, чи взагалі він там залишиться, коли ти прийдеш".

До спортивно-масового заходу долучився і міський голова Києва Віталій Кличко. Він також приїхав на своєму "залізному коні" і взяв участь у велопробігу.

Віталій Кличко, міський голова:

"Велосипед уже є і буде головним транспортним засобом в Києві, тому що це здорово, це корисно для здоров’я, це багато емоцій і це дуже часто набагато швидше, ніж пересуватися автівкою".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram