НБУ скинувся, щоб повернути Шацького
Загрузка плеера...

Керівництво Нацбанку збирало кошти з підлеглих на викуп підозрюваного в корупції. Про це заявив Олександр Дубинський, опублікувавши стенограму засідання суду.

Так, на заставу для Шацького, якого, до того ж, повернули до НБУ, скидався весь колектив. Журналіст наголосив, що з таким цинізмом зустрічається вперше.

Варто зазначити, що напередодні Дубинський зробив гучну заяву про те, що новообраний голова Національного банку України Яків Смолій "кришує " корупцію в НБУ. Ще в 2016 році правоохоронцям повідомили, що тодішній директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Сергій Шацький, який працював зі Смолієм з незапам’ятних часів, вимагає хабарі. У ході розслідування правоохоронці затримали двох пособників Шацького, а зрештою і його самого.

Пізніше чоловіка випустили з СІЗО під заставу у 800 тис. грн., а його посередників під нічний домашній арешт.

І поки засідання з періодичністю в 5 місяців тривають, Шацький знову працює в Нацбанку. Смолій поставив його керівником проектів Департаменту стратегії та реформування. Тобто тепер за реформування банківського сектора країни відповідає людина, яку підозрюють у корупції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram