Авто з Литви: нові складнощі в розмитненні
Загрузка плеера...

Новою умовою ввезення на територію України автівок на литовських номерах стало надання митникам дозволу на працевлаштування в Литві й трудовий договір.

Для когось таке нововведення стане свого роду перешкодою та відтягуванням процесу розмитнення іноземного авто, а для когось навпаки. Проте, на думку члена правління Спілки автомобілістів України Петра Козака, "такі заходи дозволять виявити фальсифікацію і з'ясувати, чи є людина справді працівником литовської фірми".

За словами Козака, Міністерство закордонних справ України надсилало литовській стороні запит, аби дізнатися як українці отримують сфальсифіковані довіреності на авто. МЗС отримало відповідь і зі свого боку передало її митниці. Відповідно на таможні є лист, у якому сказано, що українці повинні мати при собі дозвіл на роботу, який коштує 120 євро на рік, і завірений на біржі праці контракт від роботодавця. Якщо цього всього не буде, то людині доведеться платити податки державі.

Саме такі зміни в правилах розмитнення авто дадуть змогу співробітникам Держприкордонслужби не пропускати авто, якщо виявлять якісь порушення. Нові правила вже набули чинності.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram