Мер із зарплатою 20 тис. грн купив дім за 2 мільйони
Загрузка плеера...

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий придбав новий елітний будинок площею 500 квадратних метрів, який коштує близько 2-х мільйонів гривень. Це зазначено в електронній декларації посадовця.

Згідно з документом, покупку було зроблено у березні 2017-го. Цікаво, що родина Диких витратила мільйони на житло при тому, що сам очільник Білої Церкви заробив минулого року близько 240 тисяч гривень. Таким чином, середній розмір зарплати міського голови становить 20 тис. грн на місяць.

Водночас дружина посадовця, Олена Дика, поповнила сімейний бюджет майже на півтора мільйона гривень. Та однаково – річний прибуток виходить меншим за вартість житла.

Можна було б припустити, що подружжя залізло у сімейно скарбничку. Але ж ні! Незважаючи на великі витрати, заощадження родини не зменшилися, а, навпаки, зросли на 300 тис. грн. Якщо у 2016 році в декларації міського голови сума домашньої "готівки" складала 1,8 млн гривень, то у 2017-му вдома у Диких зберігалося вже 2,1 млн гривень. Плюс до того, на двох банківських рахунках було ще майже 20 тис. гривень.

До слова, подружжя Диких також володіє будинком, який був куплений у 2009 році, і квартирою, придбаною у 2003-му.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram