Все через Насірова: суд натравив ГПУ на НАБУ
Загрузка плеера...

Минуло вже півроку з того часу, як Національне антикорупційне бюро України завершило досудове розслідування у справі Насірова, а наслідки детективам доведеться "розгрібати" ще й зараз. Зокрема, служителі Феміди вважають, що проти підлеглих Ситника треба порушити кримінальну справу.

Справа в тому, що раніше Окружний адмінсуд столиці став на бік колишнього голови фіскальної служби, якого підозрювали у причетності до "газових схем" нардепа Онищенка. Насіров же зумів переконати суддів, що мав право підписувати податкові розстрочки для підконтрольних нардепу компаній. Таке рішення служителів Феміди обурило НАБУ, і детективи відкрили кримінальне провадження проти суддів. Суддям це не сподобалось, і вони вирішили покарати правоохоронців.

Представники Окружного адмінсуду поскаржились Генпрокуратурі і Вищій раді правосуддя, але там так і не відповіли на звернення. Зрештою, служителі Феміди пішли до колег з Печерського райсуду, і вже тут знайшли бажану підтримку. Суд зобов'язав Генеральну прокуратуру внести відомості про порушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження проти детективів.

Тим часом справу проти Окружного суду, як виявилось, уже закрили. А поки служителі Феміди сперечаються з правоохоронцями, справа самого колишнього голови ДФС Романа Насірова просувається досить повільно. Зокрема, за півроку судді вивчили лише третину матеріалів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram