"Безмежність вулиць": Київ готується до урбан-фесту
Загрузка плеера...

Баскетбол, брейкінг, воркаут, ВМХ, скейтбординг, роллерблейдинг і футбольний фрістайл… Представники різних урбан-культур зберуться 19 травня у Києві на унікальний фестиваль "Безмежність вулиць".

Робота під Аркою дружби народів кипить. Всі готуються до першого подібного урбан-фесту.

Вікторія Шевц, член оргкомітету фестивалю:

"Фішка цього фестивалю в тому, що організаторами є саме лідери культур, носії культур, які самі в принципі по собі завжди, а тут вони об’єдналися між собою і ще й взаємодіють з владою, яка підтримує і сприяє реалізації цього задуму, щоб все це об’єднати і провести одночасно".

Близько тисячі представників урбан-культур з України та світу візьмуть участь у  видовищних конкурсах, фінальних іграх та батлах. Завершиться фестиваль "Безмежність вулиць" концертом популярного реп-виконавця Yarmaka.

Український співак запевняє – урбан-культури варто розвивати, адже на вулиці народжується щось справжнє.

Yarmak, український реп-виконавець:

"Коли я був маленьким хлопчиком, я на вулиці танцював брейк-данс на лінолеумі… На вулиці існує якесь справжнє життя, воно трохи з присмаком адреналіну, з присмаком вуличної романтики, в цьому є якась крутість, якась магія… Моя музика також почалася народжуватись, дивлячись на все те, що відбувається саме на вулицях нашої країни і відображення цього всього – це мої пісні".

Приємна новина - вхід на всі івенти безкоштовний. Фестиваль відбудеться у форматі "рівний рівному" заради об’єднання активної молоді та розвитку вуличних культур у столиці України.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram