Генпрокурор зацікавився Олександром Пономарьовим
Загрузка плеера...

Під кінець робочого тижня у Верхоній Раді з’явилося нове подання на позбавлення депутатської недоторканості від генерального прокурора. Олександра Пономарьова з групи "Воля народу" підозрюють у перешкоджанні журналістській діяльності

7 лютого парламентарій почав у кулуарах словесні розборки із Сергієм Соболєвим з "Батьківщини" і  забрав телефон у кореспондента українського інтернет-видання, який почав фільмувати це дійство.  На думку вже позбавленого недоторканості нардепа Розенблата, Генпрокуратура у своїх поданнях вже не та.

Борислав Розенблат, народний депутат України:

"Давайте подивимося, чи були у його діях дійсно якісь  наміри. Просто там забрати телефон, якщо тебе знімають – скажіть, а що є якійсь дозвіл знімати депутата без його згоди? Якщо немає такої згоди, я не вважаю, що повинна людина записувать. Якщо ми, дійсно, будемо скатуватися до такого питання – коли вже за такі провини народний депутатів починають вносити подання, то для мене це нонсенс"

Нагадаємо, що рік тому Розенблата без його згоди назаписували на цілий фільм – щоправда, зйомку проводили антикорупційні органи. Щодо Пономарьова, то він вже встиг прокоментувати подання ГПУ. Зазначив, що не вважає себе винним, а журналісти вели себе нечемно. Перед початком пленарного тижня Юрій Луценко анонсував три нових подання на зняття депутатської недоторканості. Окрім Пономарьова, генпрокурор вже встиг внести подання на Сергія Дунаєва з Опозиційного блоку. Щодо третього "щасливчика", Луценко поки що тримає інтригу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram