Праворадикали добилися будівництва еко-парку
Загрузка плеера...

У Київській міській державній адміністрації пройшла зустріч активістів, що виступають за збереження озер на Осокорках, із заступником голови КМДА Олександром Спасибком.

У прес-службі повідомили, що впродовж мирних переговорів сторони прийняли рішення працювати спільно.

Зі свого боку активісти розповіли, що Спасибко був здивований документами, які йому принесли й нібито він не знав, що свого часу в Київраді проводили голосування не щодо детального плану території, а з приводу виділення коштів на будівництво на Осокорках. Заступник мера одразу розпорядився дізнатися деталі у департаменті будівництва й архітектури.

Зустріч таки дала результат: з понеділка, 21 травня, будівельні роботи будуть призупинені на 2 тижні, поки проводитиметься перевірка документації.

Важливим є те, що нарешті, після 2,5 років боротьби активістів проти знищення озер, було підписано петицію на будівництво еко-парку "Осокорки".

Нагадаємо, днями на територію будівництва заправної станції на Осокорках забудовник завіз "тітушок", які мали охороняти об'єкт. Праворадикали відправились туди й влаштували мітинг проти дій організатора будівництва, оскільки на це немає жодних дозволів і документальних підтверджень. Тоді відбулися масові сутички між "охоронцями" й активістами, у результаті чого були 5 людей постраждало.

Після протесту активісти добилися зустрічі із Кличком і як результат, глава КМДА розпорядився, аби поліція Дарницького району працювала у посиленому режимі.

Також відомо, що зустрічі із місцевою владою заплановано й надалі.

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram