Українського нардепа випустили з німецької тюрми
Загрузка плеера...

Ще один підозрюваний у масштабних корупційних оборудках українець вийшов під заставу. Цього разу йдеться про колишнього нардепа Дмитра Крючкова, якого випустили з ув'язнення у Мюнхені. Міжнародні ЗМІ повідомляють, що екс-парламентарій заплатив за вихід з німецької тюрми 100 тисяч євро.

Крючкова розшукує Національне антикорупційне бюро України. Екс-нардепа підозрюють у створенні корупційної схеми в енергетичній галузі. Через неправомірні дії Україна втратила майже 350 млн грн. Детективи вважають, що колишній парламентарій "пригрівся" в енергетичній галузі. Крючков був головою правління холдингової компанії "Енергомережа". Ця структура отримувала право стягувати борги від імені державних підприємств. На якій комерційній підставі організація Крючкова отримувала такі повноваження, сказати важко.

Колишнього нардепа розшукують українські правоохоронці. Захист Крючкова запевняє, що адвокатам не було надано докладного обґрунтування запиту на екстрадицію. Тим часом у Національному антикорупційному бюро України наголошують, що клопотання про видачу підозрюваного вже скеровано до федерального відомства юстиції Німеччини. Цим займалась Генпрокуратура України.

Нагадаємо, Крючкова затримали всередині квітня на німецько-австрійському кордоні. Видання Deutsche Welle повідомляє, що посадовець отримав політичний притулок у Росії.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram