МВФ вчепився за ціни на газ для українців
Загрузка плеера...

Прайс на газ для українців потребує корегування – його необхідно змінити відповідно до ринкових вимог. При цьому не варто забувати про обов'язкову умову повного захисту для малозабезпечених домовласників. Про це заявив директор прес-офісу Міжнародного валютного фонду Джері Райс.

"Ціни на газ для населення України не коригувалися протягом двох років попри значне зростання міжнародних цін. Це призводить до безумовного субсидіювання, яке є регресивним, особливо в тому сенсі, що це приносить непропорційну користь крупним споживачам", - зауважив співробітник прес-офісу МВФ.

Райс акцентував увагу на тому, що ціни повинні відповідати реформам, які вже набули чинності в Україні 2 роки тому. Отже, виходить, що впродовж цього періоду в Україні ціни на газ, а відповідно й субсидіювання, є необ'єктивними.

Нагадаємо, раніше представник МВФ в Україні Йоста Люнгман називав 8 головних реформ, які наша країна повинна здійснити для покращення власної економіки. Відтак, за його словами, нам необхідно провести реструктуризацію центробанку, очистити фінансовий сектор, перелаштувати систему управління державними фінансами й податковою адміністрацією. Крім того, Люнгман сказав, що українцям необхідно реформувати пенсійне забезпечення й енергетичний сектор, приватизацію, створити Антикорупційний суд й відкрити ринок землі.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram