Гройсман vs британські вчені: про малу зарплату
Загрузка плеера...

Днями Володимир Гройсман похизувався тим, що в Україні зросла заробітна платня. Та прем’єр-міністр чомусь не згадав про те, що разом із цим підвищенням зросли й ціни на продукти харчування, комунальні послуги, ось-ось і транспортні витрати зростуть…

Так, підвищувати зарплати і пенсії — це добре, але за тих умов, що українці відчуватимуть їх у своєму гаманці. Але наразі ми "маємо те, що маємо" - поки уряд вихваляється ростом мінімалки, усе стрімко дорожчає.

Люди, звичайно, очікують покращення від влади. І тут її представникам  варто було б звернути увагу на висновки вчених, які довели: маленька заробітна плата впливає на розвиток недоумства у літньому віці. Зокрема, британські вчені встановили можливі соціально-економічні фактори, які впливають на можливість появи сенільної деменції – нейродегенеративного захворювання, яке проявляється у пенсійному віці.

Фахівці стверджують, що кошти дозволяють людині бути більш соціально активною, а це зберігає її когнітивні функції протягом довгого часу.

Чи знає про це пан Володимир Борисович? Невідомо… Та, дивлячись на декларацію українського прем’єр-міністра, можна з упевненістю сказати, що йому нейродегенеративні захворювання не загрожують… Однієї тільки нерухомості у політика на ціле поселення: 3 земельні ділянки, 2 житлових будинки, магазини, зареєстровані на прем’єра та 6 квартир, зареєстровані на таку собі Бурлаку Аліну Іполітівну… Десятки годинників, ювелірні вироби… Що вже говорити про зарплату та інші доходи глави уряду… Один тільки ФОП Вельгус виплатив Гройсману близько 4 мільйонів гривень.

Безумовно, не постраждають від хвороби й деякі інші високопосадовці. Та як бути більшості населення України, які рахують копійки? Хіба що сподіватися, що британські вчені незабаром вигадають ліки від розвитку недоумства через маленьку заробітну плату… Бо на більш-менш нормальні зарплати та посильні ціни сподіватися – тільки серце краяти…

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram