Парасюк ігнорує допити ГПУ
Загрузка плеера...

Нардеп Володимир Парасюк зриває розслідування справи про вбивство правоохоронців під час Євромайдану, бо не з‘являється на допити у Генеральну прокуратуру.

Таку думку вчора озвучила прокурор Юлія Малашич під час суду щодо обрання запобіжного заходу активісту Євромайдану Івану Бубенчику.

Останнього пропонували взяти на поруки чотири нардепи, серед яких і сам Парасюк.

Утім, прокурор засудила такий крок, бо, за її словами, Парасюк і досі не є свідком в цьому кримінальному провадженні, і відмовляється з'являтися за повістками в ГПУ.

"Він більш як 10 разів викликався в цьому кримінальному провадженні для участі в слідчих діях ... Але жодного разу не з'явився", - заявила Малашич.

Перед тим Печерський районний суд Києва все ж відмовився брати Бубенчика під арешт і передав його на поруки парламентаріям Семену Семенченку, Олегу Петренку, Андрію Денисенку та Володимиру Парасюку.

Нагадаємо, Івана Бубенчика правоохоронці затримали на Львівщині на початку квітня і доправили до Києва. Прокуратура вручила йому підозру у вбивстві двох міліціонерів на Майдані під час Революції гідності. Проте згодом ГПУ змінила підозру на посягання на життя правоохоронця і незаконне поводження зі зброєю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram