Приватизація шахт: піар і олігархи
Загрузка плеера...

Навіть якщо чиновники не завжди можуть впоратися зі своїми прямими обов'язками, вони непогано вміють зберегти хорошу міну за будь-яких обставин.

Так, вже не перший рік українці постійно чують про "велику приватизацію", на яку уряд покладає чимало надій. Це і поліпшення відносин з Міжнародним валютним фондом, і боротьба з корупцією на держпідприємствах, і, зрештою, наповнення бюджету за рахунок відмови від безперспективних об'єктів.

17 травня у Верховній Раді провели круглий стіл на тему приватизації об'єктів вуглевидобувної галузі. З усіх державних шахт для продажу обрали дві – найбільш перспективні. Це "Бужанська" на Волині та "Краснолиманська" на Донеччині. Решту, тобто найменш успішні підприємства, планують об'єднати у державний холдинг та виділити на його утримання кошти з бюджету.

Голова асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг Андрій Герус натякнув, що політики просто віддають цінні активи у руки олігархів, а безперспективні хочуть повісити на платників податків.

Втім, як уже зазначили користувачі Facebook, про ефективність політична верхівка думає не завжди, адже "чим більше конференцій, тим вище премія".

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram