Горбатюк знову "наїхав" на Луценка
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко та його заступники систематично порушують законодавство. Цьому є велика кількість доказів у керівника департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, який і повідомив про це українським ЗМІ.

Як приклад він навів "справу Клименка", яка станом на травень 2016 року "була майже доведена до кінця". Втім, генеральний прокурор раптово заявив про неефективність слідства спеціального департаменту під керівництвом Горбатюка та без жодних пояснень передав справу до військової прокуратури.

Та це не єдина справа, яку спіткала така участь. Як стверджує Горбатюк, те саме стосується й так званих справ "Межигір'я", "вишки Бойка" та "Сухолуччя".

Водночас Горбатюк зазначив, що немає жодних конфліктів ні з Луценком, ні з його заступниками і просить не втручатись у діяльність слідчого і прокурора та діяти у законний спосіб.

Це ж стосується й так званої справи за підозрою Олени Лукаш.

Сергій Горбатюк, керівник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури:

"Вже рік і два місяці їй не підписується повідомлення про підозру та створюються інші перешкоди слідчим і прокурорам. Без обґрунтування".

Не дивлячись на те, що Горбатюк немає конфліктів з генеральним прокурором, перша перевірка окремого структурного підрозділу за часів Луценка – чомусь буде проводитись саме в його департаменті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram