Опитування NewsNetwork: "День вишиванки у парламенті"
Загрузка плеера...

У Верховній Раді долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки – чимало народних обранців прийшли на засідання вищого законодавчого органу у національному одязі. Парламентський кореспондент телеканалу News Network Катерина Рябошапка поцікавилася скільки вишиванок у колекціях народних депутатів, як часто вони їх вдягають і де купують.

Катерина Рябошапка, журналіст:

"Не оминули увагою Всесвітній день вишиванки і у парламенті. У четвер на засідання Верховної Ради традиційно приходить найбільше депутатів. А у третій четвер травня – найбільше депутатів у вишиванках".

Єгор Соболєв, народний депутат ("Самопоміч"):

"Всім вітання з Днем вишиванки і звернення до всіх людей у залі. Ця національна ідентичність не тільки наше благо, але і наші зобов’язання".

Ірина Геращенко, перший заступник голови Верховної Ради:

"Зверніть увагу, що сьогодні у нас якась рекордна кількість депутатів. Я думаю, що сьогодні, можливо, всі хотіли показати, які вони модні, стильні, українські. І прийшли "вигуляти" вишиванку і себе красивого чи красиву і гарну. Тому це дуже позитивно".

Олена Кошелева, народний депутат ("РПЛ"):

"У цьому році я обирала дуже швидко, за три хвилини. Прийшла, побачила, що колір гарний, мені підійде. Поміряла. Купила і все. Купити можна де завгодно в минулому році я справді купила в переході метро. Там дуже багато. Вона була дорога, щиро визнаю. Вона була близько чотирьох з половиною тисяч. Це була сукня, вишита. І вона у мене зараз в пакетику".

Роман Труба, голова Державного бюро розслідувань:

"Вона зовсім недавно мною придбана. І в ній дуже багато символів, які свідчать у тому числі про правоохоронну систему. Поєднання національного з державним".

Михайло Головко, народний депутат (позафракційний):

"От на заходи одягаю. У мене є багато вишиванок. Декілька десятків різних. Старіші стараюся не одягати, стараюся нові собі придбати. На заходи, особливо релігійні свята, державні свята то стараюся у вишиванці. Сьогодні у таких умовах, що переважно ходиш у костюмі і краватці більше. А от вишиванка – це такий святковий одяг".

Руслан Сидорович, народний депутат ("Самопоміч"):

"У мене ввечері ефір. Всі будуть в тренді, а я не в тренді. Можливо, це дасть мені можливість трошки більше сказати про зміну виборчого законодавства. У мене є дві вишиванки. Але для мене це щось неймовірно сакральне, родинні свята. Різдво, Паска. Це дуже хороша традиція! Насправді, не було з собою, тому я придумав таку версію".

Вікторія Сюмар, народний депутат ("Народний фронт"):

"Я сама вмію вишивати, мені бабуся це передала вміння. У неї вся хата була оздоблена картинами вишитими! Вже не кажучи про те, що всі подушки, всі фіранки на вікнах, всі серветки – все було вишите. І тому дуже хочеться, щоб ця традиція жила! Я маю йти, голосувати".  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram