"Авіація" пішла проти Омеляна
Загрузка плеера...

Ще одне держпідприємство звернулось до Президента через проблеми з виконавчою владою. Цього разу на роботу чиновників поскаржилось ДП "Украерорух". Співробітники написали листа Петру Порошенку, аби гарант допоміг впоратись зі свавіллям Міністерства інфраструктури.

Колектив "Украероруху" поскаржився на управлінську кризу, яка триває вже півтора роки. Втім, проблеми почались значно раніше. З одного боку, на роботу держпідприємства негативно вплинули анексія Криму і війна на сході Україні. З іншого, Міністерство інфраструктури неодноразово змінювало Статут компанії, навантажуючи працівників непрофільними роботами. До того ж, у листі до Президента наголошують на тому, що нинішній керівник держпідприємства Бабейчук досить близько спілкується з верхівкою Мінінфраструктури. Працівники корпорації вже просили звільнити нинішнє керівництво, проте і Кабмін, і профільне міністерство проігнорували звернення.

Авіаційники виокремили персону міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Українські ЗМІ пояснили, що вже кілька місяців у відомстві приховують результати фінансового аудиту "Украероруху".

Зазначимо, бюрократичні зволікання вже неодноразово змушували державні компанії звертатись безпосередньо до гаранта. Про проблеми говорили і у Держлісагентстві, і на Миколаївському суднобудівному, і в асоціації промисловців. Втім, у більшості компаній ситуація зазвичай залишається незмінною.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram