Луценко грає проти Порошенка
Загрузка плеера...

Юрій Луценко – професійний політичний зрадник. Так в ексклюзивному коментарі телеканалу NewsNetwork генерального прокурора України назвав політолог Валентин Гладких. На думку експерта, остання заява очільника ГПУ про створення правоцентриської партії свідчить про бажання генпрокурора посилити свої позиції та вийти у самостійне плавання.

Валентин Гладких, політолог:

"Він буде забирати голоси у Порошенка, у свого патрона по суті. Я не думаю, що Порошенко в захваті від такої ініціативи, такої ідеї. Луценко Юрій Віталійович – це професійний зрадник. Тобто, з ким він був в одних політичних команда, це завжди закінчувалось таким гучним скандалом, розлученням..."

Нагадаємо, 16 травня генеральний прокурор України закликав до створення в країні нової правоцентристської партії. У своїй заяві очільник ГПУ згадав про провладні політичні сили.

Юрій Луценко, генеральний прокурор України:

"Чесно кажу, що виступав і виступаю за створення правоцентристської партії, що має бути провайдером плану європейських реформ. Думаю, що  і "Народному фронту", і БПП, і низці інших партій вже давно час зрозуміти, що самодостатні люди, середній і креативний клас, давно шукають не вождів, а стабільну політичну силу, що обстоює їхні інтереси".

Щоправда, експерти не вірять у політичне майбутнє нового проекту. Кажуть, якщо правоцентриська політична сила і з'явиться, то зникне так само швидко, як і колись очолювана Юрієм Луценком "Народна самооборона".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram