Не маєш, чим заплатити за воду – заплати ще й штраф
Загрузка плеера...

Держава ніяк не може повністю відмовитися від субсидій, однак не зупиняється в пошуках нових способів скоротити обсяги допомоги. Близько 15% киян не тільки не зможуть оформити субсидію, а й будуть змушені платити штрафи.

Це стосується тих мешканців столиці, які мають заборгованість за комунальні послуги, зокрема, по оплаті водопостачання. У "Київводоканалі" заявили, що з 1 січня боржники платитимуть штраф за кожен день прострочення. Так, якщо середня заборгованість становить сім тисяч гривень, то на день виходитиме ще 70 копійок штрафу.

Ігнорування платіжок щонайменше два місяці – автоматичне позбавлення права на субсидію.

Новий закон про житлово-комунальні послуги, де прописані ці штрафні санкції, набуде чинності вже з нового року, тому у киян є час на сплату боргів або укладення договорів про їхню реструктуризацію. Якщо цього не зробити, то вашу квартиру і взагалі можуть відключити від водопостачання. Поки невідомо суму боргу, яка може послужити приводом для таких радикальних мір. У "Київводоканалі" кажуть, що спочатку візьмуться за великих боржників і згодом дійдуть до найменших.

Нагадаємо, раніше експерти говорили, що уже в травні кожна п'ята сім'я може втратити субсидії через нові правила розрахунку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram