У Швейцарії автоматники знешкодили Дедпула
Загрузка плеера...

Світова прем'єра фільму "Deadpool-2" не обійшлась без пригод і курйозних випадків. У Швейцарії поліцейські накинулись на персонажа коміксів Марвела. У місті Лугано на півдні країни відбулось затримання легендарного Дедпула.

Чоловік, якого затримали правоохоронці, вочевидь, був фанатом кіновсесвіту Марвела і вирішив організувати косплей у вечір допрем'єрного показу стрічки "Deadpool-2". Фанат одягнув такий же костюм, як і у головного героя фільму, тобто одяг, який щільно закриває обличчя. Не забув косплеєр і про озброєння, адже легендарний персонаж вправно володів і холодною, і вогнепальною зброєю. У такому вигляді чоловік прогулювався вулицями. Втім, пильних швейцарців налякало, що серед них ходить озброєний чоловік із закритим обличчям. До того ж, такі дії заборонені законом держави. Люди викликали поліцію, копи з автоматами знешкодили марвелівську легенду і змусили фаната стрічки заплатити штраф.

Тим часом в Україні ситуація суттєво відрізняється. І справа не в тому, що українські поліцейські частіше мають справу з крадіями і хуліганами, а не з людьми Ікс. Попри посилення радикальних настроїв у суспільстві, законодавство жодним чином не заважає учасникам різних суспільних формацій приховувати обличчя, пересуваючись містом зі зброєю. Варто лишень згадати сутички, які відбулись між правоохоронцями і активістами одразу після створення нацдружин. Яку стратегію обере влада у подальшому, нині спрогнозувати досить складно.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram