Залізничники заблокували роботу "Криворіжсталі"
Загрузка плеера...

Одне з найпотужніших підприємств гірничо-металургійного комплексу України зупинило роботу. Працівники комплексу "АрселорМіттал" на Дніпропетровщині (раніше – завод "Криворіжсталь") вимагають безпечних умов для роботи.

Почалось усе із залізничного цеху, який забезпечує доставку сировини і вивезення готової продукції. Голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець пояснив, що люди усього лише почали діяти за інструкціями. Це так звана італійська форма страйку. Так, працівники відмовились використовувати несправну техніку, а придатної для роботи на підприємстві просто не знайшлось. Оскільки залізничники забезпечують зв'язок фактично усіх частин комплексу, то одразу ж зупинилась робота конверторного і мартенівського цехів. Такий простій в роботі загрожує серйозними збитками для заводу. Залізничники ж пояснюють, що локомотиви вже двадцять п'ять років чекають на ремонт.

Зазначимо, "Криворіжсталь" – один з найпотужніших об'єктів чорної металургії. Та робітники цього гіганта частенько потерпають від нестачі засобів безпеки праці або ж від низького рівня зарплати.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram