Козловського хочуть позбавити звання заслуженого артиста
Загрузка плеера...

Віталія Козловського хочуть позбавити звання "Заслуженого артиста України". Відповідне звернення до Президента направили депутати львівської облради.

Зокрема, в документі згадується виступ Козловського 9 травня у Москві, через який артиста назвали запроданцем, вважаючи, що "така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України".

У відповідь співак підтвердив, що дійсно 9 травня виступив у Москві. При цьому артист заявив, що не боїться цькування. А перед виходом на сцену обов'язковою умовою було оголошення того, що він є заслуженим артистом України. До того ж, стверджує співак, у Росії він виступив з метою "просування української ідеї і нашої правди простим людям".

Після того, як у мережі з'явилися світлини із виступу артиста у Москві, один із закладів у Львові скасував концерт Козловського, який мав відбутися 19 травня.

Водночас, активісти планують блокувати виступ співака у Києві. Цікаво, що депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які гастролюють в Росії.

Нагадаємо, статус "Заслуженого артиста України" Віталій Козловський отримав у 2009 році. Відповідний указ підписав Петро Порошенко 16 січня того ж року.

Джерело: Фото з відкритих джерел Відео Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram