Долю Антикорупційного суду вирішували за закритими дверима
Загрузка плеера...

Засідання комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, який має підготувати до другого читання президентський законопроект про створення Антикорупційного суду, не відбулося через відсутність кворуму.

У цей час члени профільного комітету були присутні на засіданні робочої групи за участю міністра юстиції Павла Петренка та заступника голови Адміністрації Президента Олексія Філатова. Зустріч, на якій обговорювався законопроект щодо створення Вищого Антикорупційного суду України, проходила за закритими дверима. За словами Філатова, на Банковій готові розглядати будь-які варіанти, які будуть відповідати Конституції України та висновкам Венеціанської комісії, яка надала свої рекомендації до законопроекту.

Водночас, на порядок денний засідання профільного комітету 16 травня це питання не виносилося. Про те, що депутати візьмуться за розгляд поправок, яких до другого читання було подано близько двох тисяч, напередодні говорив заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

За його словами, розгляд законопроекту у другому читанні затягнувся через узгодження одного з положень між Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів, авторами альтернативних законопроектів та МВФ. Доручення комітету приступити над підготовкою документу до винесення на розгляд у сесійну залу дав і особисто голова Верховної Ради Андрій Парубій на початку пленарного тижня.

З часу ухвалення законопроекту у першому читанні минуло більше двох місяців. Ряд народних депутатів та експертів підозрюють голову комітету з питань правової політики та правосуддя у навмисному затягуванні розгляду законопроекту про Антикорупційний суд.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram