Метро відкриє турнікети для людей у вишиванках
Загрузка плеера...

На Всесвітній день вишиванки у київському метро пасажири у народному вбранні зможуть проїхатися безкоштовно. Про це повідомили на офіційній сторінці Київського метрополітену у Facebook.

Святкова акція триватиме з 8 до 11 ранку на станціях метро Майдан Незалежності та Хрещатик (вихід до вул. Хрещатик). Кожному, хто одягне вишиту сорочку, оплатять проїзд безконтактною банківською карткою.

Окрім того, до Дня вишиванки на синій лінії метро запустять тематичний потяг. У його вагонах розмістять постери з написами "Звідки твоя?" та з орнаментами вишиванок різних регіонів України.

Повідомлення метрополітену активно обговорювали користувачі соціальних мереж. Дехто радів можливості безкоштовно проїхатися у вагоні. Хтось залишився незадоволеним, адже акцію проведуть тільки  на кількох станціях.

Та більшість користувачів впевнені, що це просто дешевий піар. Адже втрати за 17 травня будуть компенсовані 14 липня, коли здорожчає білет і всі платитимуть по 8 грн за разову поїздку в метро, не зважаючи на те, у вишиванці людина, чи ні.

Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram