Речник МВС пропонує обміняти Вишинського
Загрузка плеера...

Речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко вважає, що буде справедливим обміняти керівника порталу "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського на незаконно затриманого у Москві журналіста Романа Сущенка. Шевченко наголосив, що це не ініціатива МВС, а його особиста ідея.

Артем Шевченко, речник МВС: "Це моя особиста ініціатива як медійника, як журналіста, як комунікаційника, як особу, яка знала підозрюваного певний час. Сущенко вже 2 роки перебуває в російській тюрмі абсолютно по сфабрикованому звинуваченню на відміну від Вишинського. Вишинський вів активну підривну з тих доказів, що ми маємо, про підозру мова ще йде, не як про остаточний висновок суду, але достатньо обґрунтованою вважаю підозру в тому, що він вів активну підривну діяльність інформаційного характеру на територіях нашої країни, що був відзначений медалями, нагородами, російським паспортом, російськими грошима, російськими нагородами від своїх господарів у Кремлі. Сущенко не вів ніякої діяльності на території Росії".

За словами речника Міністерства внутрішніх справ, Сущенко був кореспондентом "Укрінформу" в Парижі. Його обманним шляхом заманили в Росію і абсолютно надумано обвинуватили у злочині.

Артем Шевченко, речник МВС: "Якби Сущенко, умовно, відкрив у Москві філію "Укрінформу" і назвав "Укрінформ в Росії" і займався такою відкритою підривною комунікаційною діяльністю, якою займався Вишинський у Києві, у тому була б хоча б якась логіка. А так ніякої логіки немає з точки зору переслідування Сущенка".

Нагадаємо, що Кирила Вишинського, підозрюваного в державній зраді, затримали 15 травня цього року. Під час обшуку у нього виявили паспорт громадянина РФ.

Власного ж кореспондента "Укрінформу" у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року. 7 жовтня йому пред'явили звинувачення у "шпигунстві".

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram