Трамп пообіцяв знайти шпигуна в Білому домі
Загрузка плеера...

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що знайде інформаторів, які зливають медійникам інформацію з Білого дому. Глава держави звинуватив цих людей у зраді.

За словами Трампа, витік відомостей із резиденції президента надто перебільшений і роздутий липовими медіа. Усе це робиться заради того, аби виставити владу в найгіршому світлі. А ті, хто це робить, є зрадниками і боягузами, яких незабаром викриють.

Медійники пишуть і про звільнення та призначення, і про плани президента щодо внутрішньої та зовнішньої політики, при цьому покликаються власні джерела в Білому домі. Відтак, Трамп щотижня публікує у соцмережах дописи, у яких висловлює своє обурення такою поведінкою журналістів та їхньою роботою.

Заява американського лідера прозвучала на фоні повідомлення правоохоронців про виявлення шпигуна, який "зливав" WikiLeaks інформацію із Центрального розвідувального управління у 2017 році. Як стало відомо, чоловіка звати Джошуа Адам Шульте, він мав доступ до секретних матеріалів. Зараз підозрюваний перебуває у в'язниці Манхеттена, однак у справах, що не пов'язані з викраденням інформації.

Джерело: відео Twitter, YouTube; фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram