"Центренерго" піде з молотка першим
Загрузка плеера...

Велику приватизацію почнуть з великого підприємства. Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує продати державну компанію "Центренерго". Про це заявив перший заступник глави відомства Максим Нефьодов.

Водночас в.о. обов'язки голови Фонду державного майна Віталій Трубаров додав. Що слідом за "Центренерго", швидше за все, підуть інші енергокомпанії.  Загалом до переліку приватизації на цей рік увійшли 26 підприємств. Серед них ПАТ "Центренерго", ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія", вугільна компанія "Краснолиманська", "Азовмаш", "Турбоатом", "Електроважмаш",  Одеський припортовий завод, Запорізький титано-магнієвий комбінат тощо.

В уряді сподіваються, що продаж цих об'єктів принесе державному бюджету більше 20-ти мільярдів гривень.

Щоправда, торік очікування влади не справдилися. Так, держбюджет-2017 передбачав  понад  17 мільярдів гривень надходжень від приватизації, проте кошторис отримав лише трохи більше трьох мільярдів. Не виконали план і у 2016-му. Тоді від продажу державних підприємств планували вилучити більше 17 мільярдів гривень, а отримали усього декілька мільйонів.

Як повідомляв News Network раніше, на великій приватизації, як на одній з умов отримання чергового траншу, наполягали у МВФ разом із ухваленням закону про антикорупційний суд та черговим переглядом тарифів на газ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram