Рожкова може знову приступити до роботи в НБУ
Загрузка плеера...

Відставка Валерії Гонтарєвої, на яку так довго чекали, насправді нічого не змінила у політиці Національного Банку України. Про небажання очільників країни міняти людей у вже сформованих схемах розподілу влади говорить і той факт, що Катерина Рожкова знову отримала повноваження виконувати свої обов’язки на посаді заступника голови НБУ.

15 травня Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу НБУ, скасувавши ухвалу Дарницького райсуду Києва про обмеження повноважень заступника голови НБУ Катерини Рожкової.

За словами експертів, такий крок каже лише про одне – змін у політиці головного фінансового регулятора найближчим часом очікувати не варто.

"Пані Рожкова має дуже сильний вплив на політику Національного Банку України, тому можна очікувати, що політика НБУ не зміниться… Тому та політика, яка проводилася при Гонтаревій, Нацбанком продовжується і буде продовжуватися й надалі", - зазначив екс-міністр економіки Віктор Суслов.

Нагадаємо, що у квітні поточного року Дарницький районний суд відсторонив від посади заступника НБУ Катерину Рожкову за позовом народного депутата Ігора Луценка. Після чого Нацбанк оскаржив ухвалу в апеляційному порядку.

Раніше були оприлюднені аудіозаписи розмов жінки, голос якої дуже схожий на голос заступника голови НБУ Катерини Рожкової, із представниками окремих фінансових установ. Фактично в записах підтверджується те, що керівництво Нацбанку було причетне до серйозних фінансових махінацій.

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram