Поспред США в ООН не потерпіла звинувачень Палестини
Загрузка плеера...

Рада Безпеки ООН зібрала у Нью-Йорку екстрене засідання через загострення палестинсько-ізраїльського конфлікту в Секторі Газа.

Під час переговорів представники Палестини та Ізраїлю обмінялися звинуваченнями. Постпреди інших країн закликали сторони до стриманості.

Постпред США при ООН Ніккі Гейлі розпочала свій виступ у Раді Безпеки, висловивши співчуття з приводу загибелі людей у Секторі Газа. При цьому вона наголосила, що Радбез має звернути увагу на регіональне насильство з боку Ірану.

Зокрема, США поклали відповідальність за останні події у Секторі Газа на терористів руху "Хамас". Вони нібито за підтримки Ірану організовували напади на ізраїльську армію і об'єкти інфраструктури.

Однак, постпред Палестини в ООН звинуватив у всьому США. Він переконаний, що загострення ситуації в Секторі Газа виникло через відкриття Штатами свого посольства в Єрусалимі. Також палестинський посол звинуватив Радбез ООН в бездіяльності.

Проте Гейлі не погодилася такими звинуваченнями на адресу США. Вона наголосила, що місце розташування посольства жодним чином не пов'язане з питанням оскарження кордонів.

Після чого постійний представник США при ООН демонстративно покинула засідання Радбезу.

Нагадаємо, палестинці вийшли на масові протести через перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалима. Цю подію називали "днем катастрофи".

Під час кривавих сутичок на кордоні з Сектором Газа загинули понад 60 осіб. Майже 3 тисячі людей отримали травми.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram