Іранську угоду рятують чимдуж
Загрузка плеера...

Європейські дипломати намагаються врятувати ядерну угоду з Іраном. 15 травня у Брюсселі відбулася зустріч Верховної представниці Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні з главою МЗС Ірану, про що повідомляють міжнародні ЗМІ. Згодом до переговорів долучилися глави зовнішньо політичних відомств Німеччини, Франції та Великобританії - саме ці країни у 2015 році разом з ЄС, США, Росією та Китаєм підписували ядерну угоду з Іраном.

"Ми хочемо дати чітко зрозуміти іранському міністру закордонних справ, що ми підтримуємо угоду і також очікуємо, що Іран дотримуватиметься домовленості", - наголосив під час зустрічі глава МЗС Німеччини Гайко Маас.

За словами Могеріні, зустріч була дуже продуктивною, і це вкотре довело, що ЄС єдиний у питанні збереження ядерної угоди з Іраном.

Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп оголосив, що його країна виходить з ядерної угоди з Іраном, бо він має "безсумнівні докази" того, що Іран, всупереч запевненням, розробляв ядерну зброю. Європейські країни розкритикували рішення США, а Іран почав вимагати від ЄС гарантій збереження домовленостей.

Джерело: Reuters

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram