Гонтарева і Данилюк обчистили наші кишені на мільярди
Загрузка плеера...

Міністр фінансів України Олександр Данилюк та колишня голова Нацбанку Валерія Гонтарева вкрали в українців мільярди та знищили банківську систему нашої держави. Про це заявляють у територіальному відділенні Асоціації платників податків України в Києві.

Здавалося б, до чого тут Данилюк? Усе просто – за часів Януковича нинішній головний фінансист країни працював економічним радником та керівником центру економічних реформ тодішнього президента. Що ж до Гонтаревої, подейкують, що саме вона посприяла виведенню з України 1,5 мільярда доларів у період із 2012 по 2014 роки.

Нагадаємо, ще 15 березня Верховна Рада звільнила Гонтареву. І політики, і експерти були однієї думки – вона легко відбулася, залишивши посаду із гордо піднятою головою та сотнями наших мільярдів. Тобто, чергового корумпованого чиновника просто випустили з "золотим парашутом" замість того, аби провести аудит, слідство і притягти її до відповідальності за доведення банківської системи України до катастрофічного стану.

Тим більше, що тому є докази – за час правління Гонтаревої Україна втратила 100 банків, 50 млрд грн рефінансування НБУ, а банківська система взагалі перестала функціонувати в частині кредитування бізнесу.

На відміну від можновладців та правоохоронців, це обурювало людей, які довгий час разом із партією "За життя" збиралися на великі безстрокові мітинги, вимагаючи звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ і притягнення її до кримінальної відповідальності. Звільнити – звільнили, і зараз усі очікують від правоохоронців подальших дій, а саме – довести і притягнути до відповідальності особу, яка не розбудовувала, а руйнувала фінансовий сектор країни.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram