Україна до осені демаркує кордон з Польщею та Білоруссю
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко створив делегацію для участі в роботі українсько-білорусько-польської демаркаційної комісії.

Очолить її посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ, представник України з питань договірно-правового оформлення державного кордону Сергій Бороденков.

За словами помічника голови Державної прикордонної служби Олега Слободяна, ця комісія була створена для завершення позначення на місцевості кордону нашої держави, Білорусії та Польщі. Це так званий прикордонний знак "Буг". Форма, характер і місце цього знака були визначені вже давно, але через організаційно-штатні зміни структури комісії українська сторона цю роботу завершити не могла.

Олег Слободян, голова Державної прикордонної служби:

"Тобто, на стикові трьох держав вже стоїть польський знак, білоруський знак, а українського знака немає. І це нагальна необхідність, чому було потрібно створити цю комісію та завершити цей процес. Наразі комісія створена у відповідності з 1008 наказом президента. Між структурами, які делегують до цієї комісії своїх вповноважених, розподілені обов’язки, хто за що відповідає. Тому до осені роботи по позначення стику трьох держав на місцевості мають бути завершені".

Олег Слободян також запевнив, що наразі на лінії проходження українсько-польського кордону особливих проблем немає.

Джерело відео:Youtube  Фото: з відкртих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram