Перевізники заблокували рух у Чернівцях
Загрузка плеера...

У Чернівцях власники маршруток влаштували бойкот з вимогою підняти ціну на проїзд до 5 гривень. Через такі протести у місті утворився транспортний колапс.

Свої дії перевізники пояснили тим, що тариф за проїзд у розмірі 4 гривень за поїздку їх давно не влаштовує, він збитковий. Вони наголосили, що вже не бояться жодних санкцій міськради, адже "по вуха у боргах".

Найгірша ситуація була на околицях міста. Люди, щоб потрапити на роботу, були змушені йти по кілька кілометрів пішки. Тому що дістатися до центру міста можна було тільки тролейбусом або на таксі. Однак, навіть таксисти скаржилися, що не справляються з такою кількістю викликів.

Очевидці повідомили, що на зупинках стояли сотні обурених пасажирів, громадський транспорт був занадто переповнений.

У Чернівецькому тролейбусному управлінні заявили, що у зв’язку з такою кризою вирішили збільшити кількість машин на маршрутах. Але відразу ж попередили, що суттєвого збільшення очікувати не варто, тому що в них не вистачає водіїв.

Місцеві ЗМІ пишуть, що на ситуацію відреагували і в Чернівецькій міськраді. Там пообіцяли якнайшвидше розглянути питання щодо підвищення тарифів на проїзд у маршрутках.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram