Антикорупційний суд? В порядку денному такого нема!
Загрузка плеера...

Верховна Рада повернулася до роботи під куполом після тритижневої перерви.

Вадим Рабінович, народний депутат України:

"Я посмотрел вопросы, которые после громадного перерыва стоят в повестке дня Верховной Рады… Приватизация всех предприятий Украины за бесценок – молчат. Тарифы, которые собираются ввести для населения – молчат. Опять интеллектуальная собственность, которую требуют иностранцы, то есть мы возвращаемся на круги своя. Мы не представляем просто того кошмара и трагедии, который они задумали в ближайшее время. Я подал простой законопроект, понятный каждому гражданину Украины. До создания Антикоррупционного суда приостановить приватизацию. Если мы каждый день пишем, что страну обворовывают вчистую все кланы и сегодня самые последние оставшиеся жемчужины, такие как ОПЗ, облгазы выставить опять этой коррупционной своре? Поэтому, я считаю, что закон нормальный, умный, дает возможность хотя бы остановить это. Потому что да, нужен Антикоррупционный суд. Так вот давайте его создадим, а потом опять будем приватизировать"  

До слова, законопроект про створення антикорупційного суду на порядку денному Верховної Ради іще навіть не з’явився.

Роман Семенуха, народний депутат ("Самопоміч"):

"Чотири точки дискусії. Дискусія про підсудність – логіка в тому, що Вищий антикорупційний суд має розглядати винятково ті справи, які розглядає НАБУ і САП. В іншому випадку діяльність можна заблокувати, просто закидавши його ворохом справ і він буде паралізований у такий спосіб. Право вето міжнародних організацій, які здійснюють технічну та фінансову допомогу. Третє – це суттєво розширити критерії для потенційних майбутніх суддів. Оскільки нам треба виконати серйозну задачу – набрати з різних сфер діяльності. І четверте – це дата запуску Вищого антикорупційного суду"

Перед початком пленарного тижня у парламенті, голова Верховної Ради Андрій Парубій звернувся до комітету з питань правової політики поквапитися із підготовкою законопроекту про антикорупційний суд до розгляду у сесійній залі у другому читанні.  Депутати подали до другого читання близько двох тисяч поправок, за які профільний комітет ніяк не візьметься. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram