Влада не хоче відповідати за старі помешкання
Загрузка плеера...

Третині житлових будинків України потрібні ремонти, адже зводилися вони ще до 1985 року. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За його словами, таким старим будівлям необхідна не тільки термомодернізація, але й капітальний ремонт, а малі міста неспроможні самостійно вирішити цю проблему.

Глава відомства наголосив, що таке житло потребує ефективних власників. І водночас він тонко натякнув на те, що відповідальність за старі житлові будинки повинні нести самі українці, а не влада.

Зубко вважає, що треба внести зміни в законодавство для вирішення цієї проблеми. Проте сам чиновник на посаді перебуває вже 2 роки і за цей період жодних помітних зрушень не було.

Варто зауважити, що у заяві міністра прозвучали слова й про те, що Мінрегіон надаватиме гроші на осучаснення старих помешкань, але цього буде не достатньо. На сьогодні середньостатистична зарплата громадянина України не дає можливості власним коштом утеплити свою помешкання та зробити його економним. Наразі більшості людей доступний лише косметичний ремонт, а на вдосконалення будинків ідуть роки.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram