В УЄФА прокоментували Павелка з кубком
Загрузка плеера...

В УЄФА прокоментували скандал із кубком Ліги чемпіонів, у який "вляпався" голова бюджетного комітету Верховної Ради, а за сумісництвом ще й президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Союз європейських футбольних асоціацій нагадав Федерації футболу України, як поводитися з кубком Ліги чемпіонів.

За регламентом, цей футбольний трофей до початку вирішального матчу необхідно транспортувати тільки під охороною і передавати виключно офіційним особам.

Нещодавно Андрій Павелко "вляпався" у черговий скандал. В акаунті його 5-річної падчерки Лізи Чаус у мережі Instagram з'явилися її знімки з кубком Ліги чемпіонів. Дитина фотографувалася з ним у машині.

Фото були опубліковані кілька тижнів тому. Та після того, як декілька блогерів знайшли цей "ляп" і почали його активного обговорювати в мережі, "докази" видалили. Пізніше взагалі "обнулили" та перейменували акаунт дівчинки.

Рідна дочка Павелка Анастасія теж не встояла перед блиском та величчю кубка і сфотографувалася з ним в одному з кабінетів Федерації футболу.

Сам очільник бюджетного комітету наприкінці минулого місяця також "засвітився" з відомим футбольним трофеєм. В мережі жваво обговорювали фотографію Павелка, церковнослужителя та колишнього кримінального авторитета з Дніпра. Обізнані люди стверджують, що останній – сват народного депутата.

З одного боку, користувачі соціальних мереж не обмежують себе у різких висловлюваннях, а з іншого – скандал став причиною створення цілої низки мемів. Однак були й такі, хто підтримав Павелка.

Все ж більшість обурив той факт, що справжні вболівальники змушені годинами вистоювати черги, щоб сфотографуватися з кубком. А от дехто має можливість просто гратися з одним із найпрестижніших трофеїв у світі спорту, не завжди розуміючи істинної його цінності.

Відео: YouTube Фото: Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram