СБУ штурмує російські ЗМІ
Загрузка плеера...

Служба безпеки України підтвердила факт обшуків в офісі видання "РИА Новости-Украина". Про це у Facebook повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Вона наголосила, що правоохоронці вже затримали керівника відповідного ЗМІ Кирила Вишинського.

За словами Гітлянської, спецслужба має чималу доказову базу, яку оприлюднять після завершення слідчих дій.

Обшуки також проходять і в київському офісі російського телеканалу Russia Today. Його головний редактор Маргарита Симоньян повідомила, що співробітники медіа не виходять на зв'язок, телефони відключені, а сайт заблоковано.

У СБУ заявили, що слідчі дії проводяться у межах спецоперації з викриття мережі медіаструктур, які займаються пропагандистською діяльністю.

Крім того, генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що силовики перейшли до активної фази знешкодження антиукраїнської діяльності російських медіаструктур. Зокрема, він зазначив, що слідство має докази "виконання проплачених антиукраїнських атак" виданням "РИА Новости-Украина".

Водночас прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль вживатиме "заходи взаємності" у відповідь на дії Служби безпеки України. Він наголосив, що українські правоохоронці обмежують свободу журналістів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram