Російський газ: не імпортуємо, а користуємось
Загрузка плеера...

"Укртрансгаз" похвалився, що вже два з половиною роки, тобто рівно 900 днів, не імпортує газ із Росії. Водночас у компанії просто "забули" повідомити про важливий нюанс: цей факт не заважає Україні й надалі використовувати російське блакитне паливо.

Після рішення Стокгольмського арбітражу, коли "Газпром" розірвав контракти з "Нафтогазом", українська компанія підписала договір про термінове постачання газу з Польщі. Однак ніхто знову ж таки не уточнив, що туди він іде з Росії. Більше того, за це нам доводиться платити ще дорожче.

За словами деяких експертів, імпорт палива зі Словаччини, Польщі та Угорщини, яким так пишається чинна влада, продовжує залежність України від російського газу. Адже не так важливо, де його видобувають, як те, хто його продає.

Крім того, багато хто продовжує наполягати, що газу українського видобутку цілком достатньо для забезпечення населення, однак можновладці не поспішають полегшувати життя українців. Адже на блакитному паливі можна прекрасно заробити. Підтвердження тому – гучний скандал із нардепом-утікачем Олександром Онищенком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram