Співпраця України з МВФ може призупинитись
Загрузка плеера...

Відтермінування закону про антикорупційний суд ставить під загрозу співпрацю із Міжнародним валютним фондом та створює ризики для фінансової системи України.

Про це заявили в Національному представництві міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Президентський законопроект ухвалили у першому читанні ще у березні. Після цього парламентарі подали понад 2000 тисячі поправок, які у профільному комітеті вже кілька місяців не можуть розглянути.

При цьому, більшість поданих депутатських поправок часто дублюються. Тому в міжнародній організації впевнені, що Парламент має достатньо часу, щоби ухвалити закон вцілому на наступному пленарному тижні.

Втім, якщо Україна порушить зобов'язання, то ймовірно не отримає черговий транш від МВФ, що позбавить можливості кредитування Світовим банком та допомоги від ЄС.

Таким чином, в Україні може виникнути кризове явище у фінансовій сфері.

Як зазначив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, Україна отримає черговий транш лише за умови прийняття закону про антикорупційний суд та проведення реформ, зокрема в енергетичному секторі. Якщо протягом кількох місяців реформи будуть проведені, то вчетверте перегляд програми завершать до кінця травня.

Джерело: Фото з відкритих джерел Відео Youtube

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram