Вдруге одруженого нардепа знову чекають у НАЗК
Загрузка плеера...

Якщо нардеп не з'являється на допит більше двох місяців, його запрошують вдруге. Нацагентство з питань запобігання корупції повторно викликало народного депутата Євгена Дейдея для пояснень у справі про конфлікт інтересів. Бачити парламентаря хочуть 16 травня з дев'ятої ранку до шостої вечора. Про це йдеться в повідомленні на сторінці відомства у Facebook.

Приводом для виклику Дейдея стало звернення нардепа від "Народного фронту" до генерального прокурора Юрія Луценка у вересні 2017-го. У цьому документі НАЗК побачило конфлікт інтересів .

«Є ознаки порушення вимог закону про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також зазначене діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією», – йдеться в повідомленні.

За інформацією деяких ЗМІ, в своєму зверненні нардеп просив з'ясувати "законність дій співробітників НАБУ у виробництві про отримання його дружиною позики".

Пізніше стало відомо, що Дейдей розлучився з дружиною минулого тижня, а вже 14 травня взяв шлюб із Дариною Ледовських. Тож, цілком імовірно, що у зв'язку з медовим місяцем нардеп від "Народного фронту" вдруге проігнорує запрошення НАЗК. Нагадаємо, для дачі пояснень в Агентстві парламентаря чекали 10 березня, утім він не прийшов.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram