Парковки по-новому: яких сюрпризів чекати українцям
Загрузка плеера...

У вересні 2018 року зміняться правила паркування та відповідальність за їх порушення. Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе.

Відповідно до нових норм, не можна буде залишати машини на тротуарах, уздовж проїжджих частин магістралей міського, а в деяких випадках і районного значення.

Жорстка система штрафів та евакуація автомобілів на спецмайданчики за рахунок самих порушників мають стимулювати водіїв дотримуватися правил. Право забирати машини нададуть так званим інспекторам із паркування.

Безумовно, плани урядовців досить амбітні, та водночас і недешеві. Тільки на оснащення системи, інспекторів, встановлення паркоматів треба близько 100 млн грн.

Денис Салобаєнко, заст. директора з розвитку КП "Київтранспарксервіс":

"Создание автоматической системы контроля оплаты парковки, установка паркоматов, оснащение инспекторов будет производиться за бюджетные деньги. За деньги коммунального предприятия "Киевтранспарксервис" будет производиться организация и работа перехватывающих паркингов. А для строительства многоуровневых паркингов будут привлекаться средства инвесторов. Эти инвесторы будут определяться на конкурсных основаниях департаментом экономики Киевского городского совета".

У "Київтранспарксервісі" розповідають: парковки плануються як безкоштовні, так і платні. На перших порах оплату планують від 5 до 10 гривень залежно від віддаленості від центра Києва.

Таким чином поповниться бюджет міста, налагодиться управління дорожнім рухом і ділянок для паркування. Звичайно, влада запевняє, що фінансові операції будуть прозорими, не виникатимуть затори, зменшиться кількість викидів в атмосферу в центрі міста і взагалі життя налагодиться.

Та чи буде все так добре, як обіцяють управлінці? І чи не виникатимуть у водіїв труднощі? Приміром, у співробітників офісів, біля яких немає автостоянок… Представники міської влади запевняють, що підприємці самі мають облаштовувати місця для паркування.

Денис Салобаєнко, заст. директора з розвитку КП "Київтранспарксервіс":

"Когда строится офис и принимается в эксплуатацию, у нас в стране действуют нормы градостроительные, которые говорят о том, что офисы должны обеспечивать какое-то количество паркомест в зависимости от этажности, кубатуры, площади занимаемых офисов".

Водночас правознавці зазначають: підприємці не зобов’язані облаштовувати автостоянки. За словами юриста Євгенія Назаренка, якщо місця для паркування є, вони зможуть взяти їх в оренду. Якщо ж парковки немає й правила благоустрою дозволяють її будівництво, люди можуть попросити Київраду зробити стоянку, або, за бажанням, облаштувати її самостійно…

Кияни ж вважають, що займатися цим має влада, а не приватники, які й без того ледь знаходять гроші задля сплати непосильних податків. Тут можна згадати і про обіцянки уряду підтримувати малий бізнес…  

Інна, водій:

"Наверное, это все-таки должны быть как-то более государственного уровня проблема. Не какие-то предприниматели, более масштабная… это государственная, в принципе, проблема нашей страны".

Водії ладні навіть платити кошти за автостоянки, тільки якщо ціни будуть у розумних межах і якщо справді буде куди ставити машину… Бо зараз із цим проблема…

Андрій, водій:

"Если у нас будет все сделано для этого правильно, если будут паркоместа в нужном количестве, то, наверное, окей. А если их не будет и будет та же картина, как сейчас: напарковано куча мест, куча машин и просто за это будут брать деньги в большей степени, то, наверное, не очень хорошо".

Олег, водій:

"Только чтобы они были, эти парковки. Потому что их нет. Ставать вообще негде, реально".

Інна, водій:

"Я точно так же работаю в центре, и возле моего офиса нет ни паркинга, никакой парковки абсолютно и я паркую свой автомобиль на тротуаре. Я вынуждена это сделать. Тем не менее, я готова парковать его в другом месте, но его в принципе просто нет".

Перейнялися водії й проблемою нелегальних стоянок. Доволі часто з людей "збивають" гроші, хоча жодних чеків не видають і офіційно платної парковки немає.

Влада стверджує: рейди проводять і зловмисників карають. Та наразі питання не вирішене. А з уведенням нових правил ситуація може ускладнитися – поки все узгодять, хтось може добряче нажитися…

Закон України, в якому зазначені нові правила паркування, обговорюють із моменту його оприлюднення. Деякі експерти стверджують, що в документі є багато недоліків. Ті ж "листи щастя" (повідомлення про порушення) приходитимуть тільки власникам авто. Якщо за кермом їздить інша людина, власник буде зобов’язаний повідомити про це МВС. Тобто, клопоту українці не оберуться…

Окрім того, багато запитань викликає сама схема повернення евакуйованої машини. Хто, наприклад, нестиме відповідальність за пошкодження майна власників транспортних засобів у разі їх евакуації та зберігання на штрафмайданчиках? Питання дуже актуальне, та законодавець поки що на нього відповіді не надав…

Тож що залишається водіям? Сподіватися на те, що нові правила – це черговий крок до очікуваних усіма стандартів Європи? Чи, може, змиритися з тим, що багато нововведень – це просто черговий спосіб заробити… А "маленькі люди" – тільки пішаки у грі "великих"…

Фото: з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram