Голодування мера: щирі наміри чи конфлікт інтересів
Загрузка плеера...

Вирішувати питання голодуванням вже стало звичкою львівських політиків. Взявши приклад з народних депутатів Олега Березюка та Оксани Сироїд, пішов на відчайдушний крок і мер міста Золочів Ігор Гриньків. Він розпочав безстрокове голодування  на знак протесту проти бездіяльності державних органів та відділу поліції щодо незаконного будівництва у місті.

Ігор Гриньків, міський голова Золочева:

" Я також прийняв рішення перенести свій робочий кабінет на бульвар Сковороди. Я оголошую безстрокове голодування на знак протесту проти бездіяльності департаменту державної будівельно-архітектурної інспекції і бездіяльності відділу поліції. Я перебуватиму тут зранку до вечора і пильнуватиму, аби правопорушники не продовжували тут самочинного будівництва"

Також міський голова закликав усіх містян братися за молотки й стукати у мури самобуду, аби достукатися до совісті тих, хто робить спробу захоплення площі міста шляхом незаконного будівництва.

За словами Ігора Гриньківа, його звернення до Львівського обласного департаменту державної будівельної інспекції з проханням заборонити будівництво на комунальній землі вже півтора роки ігнорується.

Судячи з коментарів на сторінці мера у Facebook, на площі має з’явитися кінотеатр, і багато хто із жителів міста не проти такої перспективи. Ініціативу Гриньківа вони називають конфліктом інтересів, та звертають увагу на інші незаконні будівлі, на які в мерії закривають очі.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram