Порошенко показав будівництво на скандальному полігоні
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко похизувався у соцмережі темпами будівництва військового містечка на полігоні "Широкий Лан". Відповідне відео глава держави виклав на своїй  сторінці у Facebook.

«Бригадний комплекс включатиме 11 казарм нового зразка, їдальню на 2500 місць, спортивну базу, сучасну базу відпочинку для військовослужбовців-контрактників та офіцерів, пошту, магазини, кафе, медичну частину. Це – перший настільки масштабний проект, і ми втілюємо його за рахунок бюджетних коштів», – написав Порошенко.

Також президент пообіцяв особисто перевірити, в яких умовах будуть вчитися, тренуватися та відпочивати захисники.

Нагадаємо, що саме з полігоном "Широкий Лан" пов’язано відразу декілька скандалів щодо незадовільного рівня розміщення військовослужбовців. Так, у лютому 2016 року близько півсотні бійців 53-ї окремої механізованої бригади влаштували пішу ходу до прокуратури Миколаєва.

А в березні внаслідок пожежі у наметовому містечку загинув один військовослужбовець, ще семеро отримали ушкодження. Тоді у 92-й окремій механізованій бригаді пояснили, що займання почалось через порушення правил безпеки під час користування піччю.

Схожа ситуація трапилась і у квітні, коли військовий травмувався через розрив іскрогасника.

Відтак деякі ЗМІ назвали полігон "Широкий Лан", в якому президент Порошенко будує військове містечко, "пеклом на землі".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram